Dagsprogram

Dagsprogram og tidsskjema

Dagsprogram i henhold til NFIFs reglement

Lørdag arrangeres det stafett 4x60m for jenter og gutter 13/14 år. Start 13:30. Lag som ønsker å delta sender mail til friidrett@nesoddenif.no innen 14. mai. Fint om dere oppgir en foreløpig lagoppstilling.

Det arrangeres 100m for M/K senior som siste øvelse lørdag ettermiddag. Øvelsen er nå lagt inn for påmelding i MinIdrett.

Lørdag: NM Åpningsseremoni kl. 14:00. Start første løp (4x100m) kl. 14:30 Søndag: start kl. 12:00

Klasse Lørdag 19. mai Søndag 20.mai
Gutter 15/16 4x100m 4x600m
Jenter 15/16 4x100m
4x600m
Menn junior 4x400m 4x100m
4x1500m
Kvinner junior 4x100m
4x800m
4x400m
Mix junior 4x100m
4x800m
4x400m
Menn senior 4x100m
4x1500m
4x400m
Kvinner senior 4x400m 4x100m
4x800m
Mix senior 4x400m 4x100m
4x800m
Menn veteraner 4x400m 4x100m
4x1500m
Kvinner veteraner 4x100m
4x800m
4x400m

Veteraner: I påmeldingsmodulen er veteraner oppført som en klasse. I forhold til resultatliste og premiering opereres det med 5 års aldersklasser for veteraner: 35-39, 40-44, 45-49 osv.

Tidsskjema

Lørdag 19. Mai

Start tid Øvelse Antall lag Medaljeutdeling Innmarsj
 14.00 Åpning
14.30 4x100m forsøk kvinner junior 10 lag 14.00
14.45 4x100m forsøk menn senior 12 lag 14.15
15.00 4x100m forsøk G 15-16 8 lag 14.30
15.15 4x800m kvinner junior 6 lag 14.45
15.30 4x800m mix junior 4 lag 15.00
15.50 Medalje seremoni 4x 800m junior
16.05 4x100m mix junior 6 lag 15.35
16.15 4x100m finale kvinner junior 6 lag
16.20 4x100m finale G 15-16 6 lag 15.50
16.30 4x100m finale menn senior 6 lag 16.00
16.40 Medalje seremoni 4x100m mix-jun, KJ, G-15/16, MS
17.05 4x400m menn junior 6 lag 16.35
17.20 4x400m kvinner senior 2 lag 16.50
17.35 4x400m mix senior 2 lag 17.05
17.50 Medalje seremoni 4x400m MJ, KS, mix sen
18.10 4x1500m menn senior 3 lag 17.40
18.35 4x 100m menn veteraner 1 lag 18.05
18.40 Medalje seremoni 4x1500m MS, 4x 100m MV
18.50 100m kvinner 18.20
19.00 100m menn 18.30

 

Søndag 20. Mai

Start tid Øvelse Antall lag Medaljeutdeling Innmarsj
12.00 Åpning
12.10 4x400m forsøk menn senior
(Direkte finale 15.20)
7 lag   11.40
12.30 4x100m forsøk menn junior 9 lag 12.00
12.45 4x100m forsøk J 15-16 9 lag 12.15
13.00 4x100m forsøk mix senior
(Direkte finale 14.40)
8 lag   12.30
13.15 4x800m kvinner senior 3 lag 12.45
13.35 4x800m mix senior 2 lag 13.05
13.55 Medalje seremoni 4x 800m KS, mix sen
14.10 4x100m kvinner senior 6 lag 13.40
14.20 4x100m finale menn junior 6 lag 13.50
14.30 4x100m finale J 15-16 6 lag 14.00
14.40 4x100m finale mix senior 6 lag 14.10
14.50 Medalje seremoni 4x100m mix-sen, MJ, J-15/16, KS
15.20 4x400m finale menn senior 6 lag 14.50
15.35 4x400m finale kvinner junior 6 lag 15.05
15.50

Ny tid:
17.05

4x400m mix junior + veteraner 5 +1lag 15.20
Ny tid:
16.35
16.00 Medalje seremoni 4x400m MS, KJ, mix-jun, MV
16.15 4x600m G 15-16 8 lag 15.45
16.30 4x600m J 15-16 7 lag 16.00
16.45 4x1500m menn junior + veteran 3+1 lag 16.15
Flyttes hit:
17.05
4x400m mix junior + veteraner 5 +1lag 16.35
17.10 Medalje seremoni 4x600m G + J  15-16
4x1500m

Last ned tidsskjema i PDF

Startliste

Endelig startliste kan lastes i PDF: Startliste-Oppdatert.pdf

Evt feil rapporteres til sr-husby@online.no.